Cześć!

Jestem Aneta Hanna

    Kiedyś wydawało mi się, że moją drogą zawodową będzie architektura, lecz jeszcze przed osiągnięciem tego celu odkryłam, że jest wiele innych (chociaż pokrewnych) dziedzin, które dają mi więcej  radości i satysfakcji. Mimo tego, miłość do architektury nie wygasła — jest to dalej moja zajawka — szczególnie architektura współczesna, design, a w konsekwencji również wnętrza. O związanych z tym spostrzeżeniach i przemyśleniach możesz przeczytać na blogu.

   Więc kim jestem i czym się zajmuję?  Pytanie o to jest moją zmorą, a odpowiedź, której udzielam sama sobie,  tzn. „zajmuje się estetyką i kompozycją” jest enigmatyczna i rodzi kolejne pytania. Wyjaśniam więc, że zajmuje się projektowaniem i sztuką, bo zasady estetyki są bardzo uniwersalne. Dalej enigmatycznie, prawda? Jeśli coś można stworzyć, zaprojektować, ma być ładne i funkcjonalne — łazienka, krzesło, plakat — here i am! Czasami projekt zaczynam długim procesem analiz i budowania koncepcji, a czasami poddaje się flow, mogłabym więc powiedzieć, że czasami jestem projektantką, a innym razem artystką. Ponieważ nie jestem bardziej jednym lub drugim, nazywam się po prostu twórcą. Tworzę rzeczy.

    W moim portfolio obecnie znajdziesz tylko projekty związane z ilustracją i grafiką*, ale jeśli ciekawią Cię inne rzeczy, którymi się zajmowałam; zachęcam do zapoznania się z tymi, które znajdziesz poniżej. 

*Jako świeżo upieczona mama do końca 2025 roku ograniczam się do zleceń zdalnych związanych z ilustracją i grafiką. Oferuję też konsultacje z zakresu VM.

    Serdecznie zapraszam do kontaktu,

Aneta : )

Wybrane projekty*

*Nad tą stroną jeszcze pracuję, zapraszam wkrótce 🙂

ARCHITEKTURA
(PROJEKTY STUDENCKIE)

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

INNE PROJEKTY

Ta strona używa ciasteczek

Ta strona korzysta z tzw. plików cookies, które są ważne dla jej właściwego działania. Przez kontynuowanie przeglądania strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies w ramach ustawień, które wybrałeś/aś w swojej przeglądarce internetowej. Pamiętaj, że masz możliwość modyfikacji tych ustawień w dowolnym momencie. Zachęcam do zapoznania się z polityką prywatności.