regulamin

Wraz z pojawieniem się nowych funkcji na stronie, w tym miejscu zostanie opublikowany szczegółowy regulamin. Do tego czasu proszę o przestrzeganie obowiązujących przepisów ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych, a także zachowanie zasad dobrego współżycia społecznego.

Hej!

Mam na imię Aneta. Mam słabość do sztuki, designu i wszystkiego, co związane z estetyką. Zajmuję się analizowaniem kompozycji i tym jak jak jej elementy wpływają na nasze zachowanie i samopoczucie. 

ten blog

to wirtualny notes, w którym zbieram, porządkuję i  analizuję moje obserwacje. Tutaj  piszę o komunikacji wizualnej, wpływie designu na sprzedaż.  Opisuję to, jak kompozycja kształtuje nasze działania. Gdy nie piszę na wyżej wspomniane tematy, to odpoczywam przy rysunku i ilustracji.

moim celem

 jest nie tylko dzielenie się wiedzą (co absolutnie uwielbiam), ale przede wszystkim zainspirowanie Cię do – to może zabrzmieć przewrotnie –  usłyszenia tego, co widzisz. 

Zgłębianie tematu kolorów, kształtów i kompozycji pozwoli Ci zrozumieć oraz docenić rolę, jaką design pełni w naszej pracy i życiu codziennym. Chcę pokazać, jak można wykorzystywać te elementy świadome –  tak, żeby sprzyjały osiąganiu celów,  zaspokajały nasze estetyczne i funkcjonalne potrzeby.

Dołącz do newslettera
Ta strona używa ciasteczek

Ta strona korzysta z tzw. plików cookies, które są ważne dla jej właściwego działania. Przez kontynuowanie przeglądania strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie cookies w ramach ustawień, które wybrałeś/aś w swojej przeglądarce internetowej. Pamiętaj, że masz możliwość modyfikacji tych ustawień w dowolnym momencie. Zachęcam do zapoznania się z polityką prywatności.